
Een praktijk met een groot hart voor dieren!
Dag en nacht staan onze dierenartsen klaar voor uw dier!
Wij zijn een jonge en dynamische eerste-lijnspraktijk met 5 dierenartsen en 3 dierenartsassistente die zowel kleine huisdieren, (katten, honden, konijnen) paarden, als runderen en schapen behandelen. Elke dierenarts heeft zijn eigen specialiteit zodat we een complementair team vormen. Voor meer doorgedreven behandelingen en onderzoeken werken wij samen met verschillende specialisten zodat uw dier steeds de beste zorgen krijgt.
U kan 24/24u, 7 dagen op 7 bij ons terecht na afspraak. Zo hoeft u niet lang in de wachtzaal te wachten waardoor uw dier minder stress ondervindt. Zo kunnen we ook steeds voldoende tijd per patiënt inplannen om een zo volledig mogelijk onderzoek en behandeling uit te voeren.
De consultaties voor de kleine huisdieren worden bij voorkeur bij ons uitgevoerd in onze volledig nieuwe praktijk. Maar indien u dit wenst komen we ook aan huis. Voor de paarden en runderen komen we uiteraard bij u op stal.
We gaan voor een doelgerichte aanpak van de patiënten. Daarvoor zijn we goed uitgerust met moderne apparatuur. We blijven ons ook steeds bijscholen zodat we op de hoogte blijven van de nieuwste behandelingen en methoden in de diergeneeskunde.

Onze dierenartsen
Dierenarts Jo Cattoir
Rundvee
Bedrijfsbegeleiding rundvee
Afmest
Eerstelijns diergeneeskunde voor kat & hond
Chirurgie
Jo is afgestudeerd in 2011 aan de faculteit diergeneeskunde van de Ugent. Hij heeft ervaring opgedaan in zowel Nederlandse als Belgische vooruitstrevende praktijken tot 2013. In dat jaar is hij zijn eigen praktijk gestart. Ook zijn partner Katilyne Ghijselings helpt mee in de praktijk. In 2015 zijn ze verhuisd naar Eeklo waar er nu de mogelijkheid is om de kleine huisdieren thuis te behandelen. De praktijk kreeg de naam dierenartsenpraktijk Ter Vrombaut. Bij rundvee is hij gespecialiseerd in de typische problemen die voorkomen tijdens de afmestfase. Tegenwoordig onderlegt hij zich in het analyseren van rantsoenen bij melkvee en vleesvee.
Ordenummer: N5063
Vestigingseenheid – Nr. VE: BE2253398288
Maatschappelijke zetel: DAP Cattoir – Ghijselings BV
Ondernemingsnr.: BE0653919560
Adres: Vrombautstraat 100, 9900 Eeklo (België)
Beroepsverzekering bij: Hillewaere Insurance/ Kortrijk – Spinnerijstraat 101 B21, 8500 Kortrijk
Dierenarts Katilyne Ghijselings
Eerstelijns diergeneeskunde paard/ kleine huisdieren
Radiografische keuring paard
Echografie paard
Mankheidsonderzoek
Voortplanting
Radiologie kleine huisdieren
Katilyne is afgestudeerd in 2012 aan de faculteit diergeneeskunde van de Ugent afstudeerrichting paard. Na haar afstuderen heeft ze in enkele gemengde praktijken gewerkt om daarna samen met Jo haar eigen praktijk uit te bouwen. Sinds haar kindertijd is ze erg gefascineerd door paarden. Paardrijden is dan ook haar hobby. Met deze edele viervoeters heeft ze jarenlang deel genomen aan LRV tornooien. Om steeds op de hoogte te blijven van de nieuwste technieken volgt Katilyne heel wat bijscholingen. De komende twee jaar volgt Katilyne de opleiding tot vakdierenarts waar ze bijstudeert over de nieuwste technieken in de diergeneeskunde.
Ordenummer: N5163
Vestigingseenheid – Nr. VE: BE2253398288
Maatschappelijke zetel: DAP Cattoir – Ghijselings BV
Ondernemingsnr.: BE0653919560
Adres: Vrombautstraat 100, 9900 Eeklo (België)
Beroepsverzekering bij: Hillewaere Insurance/ Kortrijk – Spinnerijstraat 101 B21, 8500 Kortrijk
Dierenarts Marie Van Sieleghem
Eerstelijns diergeneeskunde kleine huisdieren
Chirurgie
Dermatologie
Inwendige ziekten
Tandheelkunde
Marie is afgestudeerd in 2020 aan de faculteit diergeneeskunde van de Ugent afstudeerrichting gezelschapsdieren. Dierenarts worden was een kinderdroom. Honden, katten, konijnen, iedereen was welkom. Na verschillende stages in binnen en buitenland, kon ze meteen starten in de praktijk. Hier behandelt ze intussen de kleine viervoeters, van kop tot staart.
Ordenummer: N6530
Vestigingseenheid – Nr. VE: 2.307.046.218
Maatschappelijke zetel: Van Sieleghem, Marie (België)
Ondernemingsnr.: BE 0754.654.258
Beroepsverzekering bij: AG Insurance/ Agallis – E. Jacqmainlaan 53, 1000 Brussel
Dierenarts Eva Thenaers
Bedrijfsbegeleiding rundvee
Afmest
Eerstelijns diergeneeskunde kleine & grote herkauwers
Chirurgie
Dierenarts Eva staat klaar voor uw landbouwhuisdieren, groot en klein. Al van kinds af aan was het haar droom om om dierenarts te worden. Dit werd dan ook realiteit in 2022, waarbij ze afstudeerde in afstudeerrichting herkauwers aan de faculteit dierengeneeskunde van de UGent.
Na haar jaar reizen in Zuid-Oost Azië deed ze haar eerste jaar ervaring op in een praktijk in het Antwerpse. Sinds april 2025 is Eva actief in onze praktijk.
Ordenummer: N7149
Vestigingseenheid – Nr. VE: 2.371.336.729
Maatschappelijke zetel: Eva Thenaers CommV (België)
Ondernemingsnr.: BE 1020.555.905
Beroepsverzekering bij: Hillewaere Insurance – Du Chastellei 43, 2170 Merksem
Dierenarts Lara Mestdagh
Eerstelijnsgeneeskunde kleine huisdieren en paard
Chirurgie
Inwendige ziekten
Tandheelkunde
Ordenummer: N7312
Vestigingseenheid – Nr. VE: 2.377.371.119
Maatschappelijke zetel: Mestdagh, Lara (België)
Ondernemingsnr.: BE 1027.079.055
Beroepsverzekering bij: Van de Keere – Trinquet bvba – Markt 23, 9960 Assenede
Onze dierenartsassistenten
Dierenartsassistente Nicky Jonniau
Nicky studeerde in 2021 af aan de Hogeschool Gent. Daar behaalde ze haar bachelor Agro- en biotechnologie: dierenzorg. Van kleins af aan was Nicky al bezig met dieren. Paarden zijn haar grote passie. Na een succesvolle stage kon ze direct in de praktijk aan de slag. Nicky staat met hart en ziel klaar voor jullie dieren. Ze staat onder andere in voor de verzorging tijdens de hospitalisatie van jullie dieren en geeft de dieren alle liefde die ze verdienen.
Dierenartsassistente Ayla De Zutter
Ayla is afgestudeerd als bachelor in dierenzorg maar heeft daarnaast ook een postgraduaat animal rehab en sport coaching behaald. Zo kunnen we de revalidatie van uw huisdieren nog beter opvolgen. Ayla is een enorme dierenvriend. Ze heeft zelf 5 paarden, een hond, konijnen en drie katten thuis. Ayla zal in onze praktijk veel te zien zijn in het onthaal. Ook neemt ze de extra zorg van de gehospitaliseerde patiënten op zich.